Něco o Layle

2. srpna 2012 v 12:54 | bloombloominka
Layla se narodila 15.června. Je jí 16 let a její vílí jméno je Chimera. Pochází z planety Andros,kde je princeznou.Layla má oba rodiče královského původu. Je nově příchozí do klubu Winx. Winx ji zachránili ze zajetí z nepřátelského hradu Dakar, kde byla vězněna. Od té doby již patří do skvělé party Winx a chodí s nimi do jedné vílí školy.
Layla je velmi sportovně založená dívka.Mahodně velkou výdrž a jeden z jejich nejhlavnějších koníčku je být fit, tedy udržovat se ve formě.Lidé o ní říkají ,že je hrdá a rozhodná.Layla je pyšná na to,že se nebezpečí staví čelem. Ale bojí se tmy a otevřeného vesmíru.....

Layla má moc užívat specialní síly k manipulaci s Morfixem, což je speciální růžová tekutina, která může měnit svůj tvar kdykoli chce. Jedna z jejích perfektních dovedností na Aflea Collige jí umožní kontrolovat všechny proměny. Laylina vílka Pixie se jmenuje Piff a je moooooc líná, téměř vše prospí.....Smějící se

Dosažené proměny: Magic Winx, Charmix, Enchantix, Believix
Vílí protějšek: Nabu
Vzhled:
Jméno:Layla (v Itálii Aisha)
Moc:Morfix (růžová tekutina formující se podle příkazu majitele, dokáže i zabít), později jakákoli tekutina. Layla dokáže jako jediná z Winx kontrolovat všechny proměny.
Věk:16
Datum narození:15. června
Vílí jméno:Chimera
Záliby: Sport
Oblíbené barvy:Odstíny zelené
Rodiče: Král a královna Androsu
Svět:Andros (v Americe Tides neboli odlivy. Jakpak by ne, Andros je ostrov.)
Láska:Ophir
Pixie:Piff
Oblečení po proměně:Lambáda, úzké ramínko s kovovým kroužkem, krátká zavinovací sukně, opět spojená kruhovou sponou, (lambáda a sukně jsou k sobě spojeny stuhou), středně vysoké kozačky, průsvitná křídla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama