Něco o Floře

2. srpna 2012 v 12:43 | bloombloominka
Winx Flora
Flora je Víla přírody a čerpá svoji veškerou energii z květin, rostlin a všelijakých trav. Má hluboké znalosti o všech možných bylinkách, takže se velice dobře se vyzná v přípravě kouzelných lektvarů.

Společenský a rodinný původ:
Flora pochází z planety Lynphea. Všichni její obyvatelé jsou mírumilovní a uvolnění, rádi se procházejí po loukách a vdechují vůni květin. Její kvetoucí království je nade vší pochybnost z celé Magické dimenze nejkrásnější.
Zvláštní charakteristiky:
Přes útlý věk se Flora chová z celé skupiny nejdospěleji. Je jednoznačně nejmoudřejší a nejpřemýšlivější ze všech; kdykoli se její přátelé začnou hádat, snaží se jejich spory urovnat. Je pro skupinu velice důležitá, protože ví, kdy v boji proti čarodějnicím vytrvat a kdy se raději zastavit a zamyslet se, jak dál.
Není žádným tajemstvím, že je plachá. Přesto vždycky vyjde najevo, že je z celé skupiny nejlaskavější - a protože moc roztomile mluví, je to znát ještě víc. Má mírnou a společenskou povahu a vždycky se snaží udělat ostatním radost. Je velice pilná, takže se i do učení pustila s vervou. Není vůbec cílevědomá, ale je prostě zvyklá dělat všechno, do čeho se pustí, co nejlépe. Rozhodně je ve skupině ze všech nejpilnější; má ráda čistotu a pořádek, takže mívá uklizeno i v pokoji, který si zdobí květinami a rostlinami všeho druhu.
Chyby a slabiny:
Flora je velice trpělivá a vůbec není marnivá, s jedinou výjimkou: dává si záležet na tom, jakým parfémem se navoní. Je velice roztomilá a tím i trochu naivní, ale protože je zároveň na svůj věk dospělá, vždycky se o sebe dokáže velmi dobře postarat.
Na její planetě jsou tím nejdůležitějším květiny. Proto Floře nijak moc nezáleží na hmotných věcech a na penězích.


Flora se narodila 1.března, tedy v den ,kdy se probouzí příroda.pochází z planety Limphea.Její vílí jméno je Dryad.Chdí do stejné školy jako ostatní hholky WINX a snaží se být vždy pilná a dochvilná studentka.
Flořinou láskou jsou květiny. Její pokoj vypadá jako jedna velká zahrada. Bez přírody moc dlouho nevidrží. Nejvíce je pyšná na svou masožravku, jejíž druh sama vymyslela. Flora má ráda pořádek, mír a klid. Je taková tichá, ale hodná a myslí věci opravdu upřímě. Lidé o ní říkají, že je milá, hodná, pilná, ochotná, klidná, vděčná,oblíbená, pečlivá
ale nerozhodná.Flora není, i když by to na první pohled mohlo vypadat, ctižádostivá.
Má velký problém s rozhodováním,ale kamarádky jí vždy dobře poradí. Má ráda učení a snaží se dělat věci vži jak nejlépe jdou.
Flora je víla květin.
Flora má také svou malou vílku Pixis jménem Chatta.

Dosažené proměny: Magic Winx, Charmix, Enchantix, Believix
Vílí protějšek: Helia
Vzhled:
Věk:19
Datum narození:1.03. 1992
Místo narození:Liphea
Znamení:Beran
Síla:Příroda
Životopis:
Flořina rodná zemně je Linphea. Ve svých šestnácti letech nastoupila na kouzelnou školu v Magixu. Nastoupila na školu jménem Alfea, kde se seznámila se svými kamarádkami, které jsou Bloom, Stellou, Musou a Tecnou. Později se seznámila i s Laylou. Flora je velice pracovitá mladá víla. Věnuje se květinám,ráda se učí a má moc přírody.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama