Něco o Winx Clubu

30. července 2012 v 19:38 | bloombloominka |  ♥♥WinX CluB♥♥
Rusovlasá Bloom si myslí, že ona je obyčejná dospívající dívka. Později se zjistí, že má magickou moc. Na začátku příběhu se musí naučit využívat svůj talent a magické síly. Ona také objeví její skutečný původ. Bloom je velmi starostlivá holka. Ona je trochu na míru, z Winx Clubu.
Vlastně Bloom pochází z planety Domino. Ona je princezna, která má starší sestra Daphne. Její skuteční rodiče jsou Miriam královna a král Oritel. Když Bloom byl dítě, byl její planeta napadena čarodějnice, kteří chtěli magické Dračího Flame. Během bitvy, je zničen Domino. Aby se z Dračího Plamen dostaly do rukou čarodějnic, Daphne ji pošle sestřičku na Zemi. Na Zemi se Bloom přijat hasič - Mike. Bloom pozemská matka Vanessa, květinářství. Jak Bloom vyroste, ona zůstane nevědomý jejích pohádkových kořeny.
Jako teenager se setká Bloom Stella povzbudil ji, aby se zúčastnili školy Alfea pro víly, na který ona sama je student. Na Alfea, Bloom a Stelle sdílet pokoj a to je místo, kde oni se setkají s jejich dalšími spolubydlícími: Flora, Musa a Tecna. Brzy se pět dívek se stávají přáteli. Když jednoho dne dívky mají konfrontaci s čarodějnicemi (Trix Icy, Darcy a Stormy) a dokáže bojovat proti čarodějnice pryč, oni rozhodnou se nazývají Winx Club.
Trix udržet útočící klubu Winx. Bloom a její přátelé zjistí, že důvodem je to, že útoky Trix chcete získat pravomoci Dračího plamene. Proto Bloom seznámí příběh svého původu a historii jejího homeplanet Domino.
Bloom je nejsilnější člen klubu Winx. Když se změní, když se točí do koule plamenů, které exploduje do bílého blesku. Ona letí do nebe a kreslí heartshaped postavu se svými požárních sil.

Stella

Stella je víla ze Slunce a Měsíce. Ona má dlouhé blond vlasy. Je o rok starší, než ostatní členové Winx Clubu, protože brzdila známku, když omylem vyhodila do vzduchu školní laboratoř. Stella se stará hodně o jejích přátel. Ona je velmi módní. Stella se ne vždy vedou dobře ve škole, protože dává přednost nakupování přes své
domácí úkoly.

Stella pohádky elektrárny útoky Zdá se, že většinou pocházejí ze slunce a měsíc. Na její Solaria domovskou planetu, Stella je princezna. Ona je poslán do školy Alfea pro víly, aby se stala silnější víla. Přesto, že opravdu není všechno, že zájem na zvyšování své pravomoci.
Když Stella transformuje, když udeří představovat jako zelená bliká jaře se za ní. Její útoky jsou založené na teplo a světlo slunce. Stella může hodit poryvy světelné energie a může koule tepla. Ona může také použít světlo, aby se sama svítí ve tmě.

Musa

Sedmnáct let starý Musa je víla hudby. Má černé vlasy, které nosí ve dvou copánky. Ona se chová trochu jako kluk. Když Musa byla malá, její matka zemřela a jako teenager Musa ještě opravdu stýská se jí. Je rád hudbu, tanec, zpěv a hraní nástroje.
Musa pochází z planety hudební melodie. Není divu, že její zdroj je hudba. Ví, různé druhy hudebních útoků. Ale také mohou vytvářet zvukové / zvukové vlny, které se používá jako výbuchy energie.

Flora

Flora je přátelské ještě plachý 17 roků stará dívka, která se ráda experimentovat s jejími rostlinami. Ráda dělat květinovou vůni. Jako víla přírody, ona je samozřejmě velmi úzce souvisí s přírodou. Flora stěží někdy nervózní a dokonce v nebezpečných situacích, ona zůstává v klidu. Dělá velmi dobře na Alfea.
Ona je z planety Linphea. Ve většině případů, Flora využívá své síly na obranu. Dokáže vytvořit závazné révy vinné révy a stěn, stejně jako výbuchy květů a pylu buď jako ofenzivní útoky nebo zneužívání. Ona také má moc nad lesy a a zemi.

Tecna

Tecna je víla Tecnologie. Tecna je z třetího vektoru binární Galaxie. Má sílu technologie a mohou provádět řadu útoků souvisejících technologií. Je velmi inteligentní dívka. Navíc, ona je ráda technologických předmětů, jako jsou počítače a vědecké experimenty. Vypadá docela odlišný svým fialovým vlasy. Má trochu problémy vyjadřovat své city.
Tecna pravomoci jsou založeny na technologii a digitální energie. Někdy se používá elektřinu ve svých útocích. Je schopen vytvořit energetické štíty a ví, jak chytit své nepřátele do klubíčka. Tecna může také hodit výbuchy zeleného bublinkami energie, která může znehybnit člověka na krátkou dobu.


Layla

Layla není první člen klubu Winx. Jenom se připojí k Winx dívky později.
Layla je sedmnáct let a víla tekutin. Je laskavý a dobrodružné dívka, která je dobrá na sport a tanec. Layla pochází z planety Andros. Má sílu Morfix, která je růžová tekutina, která se může proměnit v jakýkoli tvar ona chce. Na škole Alfea pro víly se chce zdokonalit své dovednosti. Layla se spoléhá na kapalné Morfix, ale chtějí být ovládat jiné kapaliny přes její vyvození na Alfea. Když jí napadne, ona se obvykle jen vytváří paprsky kapaliny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama